Tiimi

Finastorin henkilöstö edustaa alansa ehdotonta huippua. Vahvuutemme on pitkä kokemus vaativista konsultointi – ja projekti hankkeista niin Suomessa kuin Globaalisti. Autamme asiakkaita saavuttamaan yhdessä asetetut tavoitteet kehityshankkeissa.

Seija Ropponen

Advisor, Talous

seija.ropponen@finastor.fi
+358 45 657 7608

Henri Fagerholm

Advisor, Oracle NetSuite ERP

henri.fagerholm@finastorconsulting.com
+358 46 875 1086

Mika Ropponen

Advisor, Konsultointi

mika.ropponen@finastorconsulting.com
+358 400 607 850

Kimmo Immonen

Director, Sales & Accounts

kimmo.immonen@finastor.com
+358 40 530 4335

Jussi Kuittinen

Advisor, integraatiot


jussi.kuittinen@systemglue.fi
+358 40 575 8481

Janita Markkanen


Henkilöstöhallinto


janita.markkanen@finastor.fi

Jessika Markkanen


Taloushallinto

jessika.markkanen@finastor.fi